Objednávkový formulář


1. Volba titulu a počet kusů:

Dětská hrací skříňka Dětská hrací skříňka Vánoční Dětská hrací skříňka Ukolébavky
3x CD v jedné krabičce a doručení zdarma!
Všechna CD na Flash disku 8GB a doručení zdarma!
Hraci skrinka Vanocni Ukolebavky
3xCD
Flash
Zadejte počet
Zadejte počet kusů FLASH DISK
cena 239,- Kč /ks cena 239,- Kč /ks cena 239,- Kč /ks
cena 700,- Kč /ks
cena 700,- Kč /ks

Při objednání jednoho kusu CD bude připočteno poštovné a balné 85,-Kč, při objednání více CD, troj CD nebo flash disku je poštovné zdarma.


2. Kontaktní informace pro doručení:nikomu telefon ani jiné údaje nepředáme, pouze za účelem kontaktování např. v případě nejasností

Závazně objednávám audio CD Dětská hrací skříňka a souhlasím s níže uvedenými Licenčními a Obchodními podmínkami.
CD obdržím na dobírku Českou poštou.
Expedice proběhne obvykle do dvou dnů po potvrzení objednávky.Poskytnuté údaje budou použity pouze k odeslání zásilky nebo pro případnou komunikaci s objednatelem.
Veškeré ceny jsou uvedeny vč.DPH.

Licenční podmínky

1) Veškerý obsah audio cd Dětská hrací skříňka podléhá autorským právům.
2) Zakoupením výrobku má kupující právo na vytvoření jedné kopie pro potřeby zálohování.
3) Šíření obsahu bezplatně nebo za úplatu jakoukoliv dostupnou formou je kvalifikováno jako trestný čin. Zakoupením tohoto produktu kupující stvrzuje, že byl seznámen s tím, že obsah produktu podléhá autorskému zákonu a jeho šíření je trestným činem. Kupující ručí za nešíření obsahu i za třetí osoby, které obsah jím zakoupeného produktu šířily v případě, že nedoloží nezaviněné zcizení produktu.
4) Výrobce neručí za případné škody způsobené užíváním výrobku.
5) Kupující se zavazuje, že neposkytne autorsky chráněný obsah žádné třetí osobě, která by mohla tento obsah zneužít způsobem popsaným v bodě 3 těchto licenčních podmínek a nebo jakýmkoliv jiným způsobem, který by ohrozil autorská práva majitele práv. V případě, že takto kupující učiní, riskuje, že bude stíhán pro trestný čin a nebo pro napomáhání k trestnému činu.
6) Veřejná produkce tohoto autorsky chráněného obsahu je povolena pouze s písemným souhlasem majitele autorských práv k tomuto produktu.Obchodní podmínky

Ctíme především slušné a poctivé jednání a přístup. Totéž očekáváme od našich zákazníků.
Proces nákupu zboží na serveru Detskecd.cz vychází ze 100% z obchodního zákoníku ČR o obchodování na internetu. Zakoupené zboží lze vrátit bez udání důvodu na náklady kupujícího v neporušeném obalu (tedy nerozbalené) do 14 dnů od převzetí výrobku. Hudební CD spadá do speciální kategorie, která neumožňuje vrácení již rozbaleného zboží. Daňový doklad pošleme na vyžádání. Nejsme plátci DPH. Reklamace probíhá výměnou zboží za nové. Reklamaci bude uznána komukoliv, kdo má originální CD z nabídky Detskecd.cz i když bylo zakoupeno jinde. Přímí zákazníci serveru Detskecd.cz jsou vedeni v interní databázi a stačí jen sdělit jméno a adresu.
Jakákoliv smlouva s firmou David Svoboda - Detskecd.cz (distribuce, prodej, reklamní činnost atd.) musí být uzavřena písemnou formou. Ostatní formy uzavření smlouvy nabývají platnost až po podpisu obou zúčastněných stran.


Kontaktní korespondenční adresa:
David Svoboda
Dvouletky 325
Praha 10
10000

IČO: 45690804

e-mail: info@detskecd.cz